extra-img

Kim jesteśmy?

Pod koniec 2012 roku nieformalna i niezrzeszona trzyosobowa grupa zmieniła swój status na formalną i zrzeszoną, stając się pełnoprawną fundacją. Otrzymaliśmy wszystkie konieczne numery i teraz możemy już działać i się rozliczać, i przyjmować dotacje...:)

Niewiele poza tym się zmieniło - wciąż wszyscy pracujemy zawodowo, zajmujemy się domami i wychowywaniem dzieci, co pochłania jakieś 18 godzin na dobę. Pozostały czas wykorzystujemy na spanie (bo trzeba) oraz na kombinowanie, jak by tu sobie urozmaicić :) Można powiedzieć, że jesteśmy całkiem zajęci. Ale lubimy to :)

Kombinujący:

 • kasia

  Kasia Lewandowska

  Prezes. Żona, mama Marysi, absolutna specjalistka do spraw marketingu i setki innych, załatwiaczka rzeczy niemożliwych do załatwienia, twarda racjonalistka, organizatorka, mistrzyni wynajdywania internetowego. Wymyśla, tworzy, wprowadza w czyn. Wulkan pomysłów.
 • monka

  Monka Stadnik

  Sekretarz. Żona, mama Janki, zawodowo reklamująca, skrupulatna planistka, zorganizowana idealistka, opowiadająca świat limerykami i czytająca w każdej sytuacji, zamiłowana (choć niespełniona) kura domowa. Pisze, rysuje, wycina i skleja. Morze projektów.
 • gregor

  Grzegorz Stadnik

  Wiceprezes. Mąż, tata Janki, fotograf z myśli i uczynku, dociekliwy drążyciel tematów, wyłapywacz szczegółów niewidocznych gołym okiem, roztargniony artystycznie znakomity logistyk. Patrzy podpowierzchniowo i używa instynktu. Żródło koncepcji.